Genel

Cesaret Çıkmazı

15 Şubat 2020

İnsan emekle büyüttüğü, sevgisini verdiği ne varsa onunla bağlanıyor hayata. Çocuğu, aşkı, kitapları gibi. Hayalini kurduğumuz her şey dünyamızı güzelleştirir. O yüzden yazdım, düşündüm, sevdim, heyecanlandım. Bendeki değeri de bir başka.

Korku kapanı serisinin ikinci kitabıyla sizlerle kavuştuk yine. Fuarlarda buluşalım, emeğimin elinden minik kalpler tutsun. Siz de en az benim kadar seversiniz umarım.

* Sayfalar arası geçişler, bölüm sonu testleri vardır.
* Dikkat Gelişimi Uygulamalıdır.

Kitabı bulabileceğiniz çok yer var, ben de birkaç adres bırakıyorum sizlere…
Kitap Yurdu: http://bit.ly/2uIBU6j
İdefix: http://bit.ly/39BpwE7
D&R: http://bit.ly/2HmFWnz
Bkm Kitap: http://bit.ly/37mmmSZ
N11.com ve daha birçok mecrada ilk kitabımla birlikte bulabilirsiniz.

Konusu ne derseniz:
İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korkunç görünümlü insanlar, bir kulübede yaşanan dehşet dolu anlar, lanetli bir mağaradan başlarına düşen kayalar, sepetten çıkan yılan, kollarıyla nefessiz bırakan zehirli dev bir sarmaşık, kilitli camdan kafes ve daha birçok olay.
Korkunuza yenik düşmediğiniz cesur anlarınız olur hayatta. Sevdiğiniz insanların aniden yok oluşu, etrafınızda dönen anlam veremediğiniz olaylar, çığlıklar, inatlaşmalar, heyecan verse de korktuğunuz o anlar… Hepsi size çıkmaz sandığınız o yere adım attırır.
Mete, Ada ve Efe’nin birlikte çıktığı bu ürkütücü yolculuk, zor ve yorucu tercihlerle dolu. Birinin bu kadar karışık bir yol haritasında yönlerini bulması için onlara yardım etmesi gerek. Her gizemli olayın sonunda karşına çıkan seçeneklerden birini seçerek, istediğin macerayı yaşa! Sayfalarla arası geçişlerle kuralları sen belirle.
Soluk soluğa okuyacağın bu macerada dikkatini ve aklını kullanırsan doğru çıkışı bulabilirsin.
Bu kez daha heyecanlı anlar, beklemediğin sürprizlerle karşılaşacaksın.
Sıkı tutun, gözlerini kapa.
Korkmaya hazır ol!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir