Genel

Denizli Kitap Fuarı

10 Aralık 2019

İlmek ilmek ördüğümüz heveslerimiz var. Nitekim bu benim ilk kitap fuarı’m olacak. Tanışacak olduğum çocukların heyecanı var içimde. Kitap kokusu, tanıdık yüzler, hiç tanışmadığım bir sürü meraklı bana bakan gözler.. Buna rağmen herhalde bundan rahat hissedeceğim başka bir yer olamazdı. Düşünsene, en sevdiğin şeyler etrafında.. Çok şanslı olanlardanım. Bir gün kendi çocuklarımla da el ele gelmeyi hayal ediyorum. O zamana dek, sizler bana o güzel evlatlarınızı getirin. Beraber konuşalım, okuyalım, bir sürü yeni kitaplarda tekrar tekrar buluşalım olur mu?

Tüm örümcek adamları ve Rapunzelleri bekliyorum..

….

Gelemiyorum ama nereden bulabilirim derseniz: Kitap yurdu, idefix, babil, d&r ve daha bir çok sitede rahatlıkla alabilir, whatsapptan bile kolaylıkla kapınıza getirmek için sipariş verebilirsiniz. Bana ulaşmanızda mümkün. Yardımcı olurum.

Ben ya da başka bir yazarın kitabı, çocuklarınız kitap okusun. Çünkü ona bundan daha iyi bir servet bırakamazsınız.

Kitabın konusu: Korkusuz kahramanlarımız Mete, Ada ve Efe; bir gün kimsenin içine girmeye cesaret edemediği terk edilmiş eve girmeye karar verirler. Ev herkes tarafından Perili Ev olarak bilinmektedir.

Evin içerisinde başlayan korku ve heyecan dolu macera, gizlenmiş şifrelerle büyülü bir hal alır. Labirent evin gizemini çözmek, tuzaklardan kurtulmak ve evden çıkabilmek için tüm şifrelerin çözülmesi gerekmektedir.

Kahramanlarımıza bu gizemli yolculukta eşlik etmek ister misin?

Her bölüm sonundaki seçeneklerden birisini seçerek, sayfalar arası geçişlerle tuzaklardan kurtulmalarına yardımcı olmaya ne dersin?

Karar senin!

Dikkatini ve zekanı konuştur, kahramanlarımızı bu tuzaklarla dolu labirent evden kurtar!

Hepinizi Denizli başta olmak üzere tüm kitap fuarlarına bekliyoruz. Yediveren Yayınları’nın standlarında kitabımı bulabilirsiniz. 9-10-11 Nisan’da görüşmek üzere..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir